اخبار صنعت

حضور فتحی در تمرین استقلال

سرپرست باشگاه استقلال در تمرین امروز تیمش حضور یافت.

28 اسفند 1397

انفجار حسینیه صالحیه خسارت جانی نداشت، تخریب کامل محل انفجار

علیرضا قربانی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: بنده از لحظه وقوع انفجار در یکی از حسینیه های شهر صالحیه در محل حضور داشتم و به طور مستقیم بر اقدامات امدادی اجرا شده نظارت وجود داشت.

25 اسفند 1397

افسردگی شایعترین اختلال روانی است

به گزارش خبرنگاران، سید عباس موسوی ظهر پنجشنبه در نخستین مجمع سلامت شهرستان ساری در دانشکده پرستاری و مامایی نسیبه ساری برگزار گردید با تاکید برارتقای سواد سلامت در جامعه، اظهار کرد: برای افزایش سطح سلامت جامعه باید همه آحاد جامعه و مسئولان در حوزه...

13 اسفند 1397

احتمال افزایش تعرفه برق پرمصرف ها از آذرماه

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی گفت: برای افزایش تعرفه برق مشترکان پرمصرف مذاکرات بسیاری با مجلس و دولت اجرا شده که اگر تاییدیه مجلس ارائه گردد، این کار عملیاتی خواهد شد.

11 اسفند 1397

تغییر الگوی تغذیه ای سلامت جامعه را به مخاطره انداخته است

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بیشترین علت مرگ ومیر فشارخون و بیماری های قلبی و عروقی است.

9 اسفند 1397

پیکان و سایپا لیگ را با پیروزی آغاز کردند، آغاز ناامید کننده ارومیه ای ها

در آغازین هفته لیگ برتر والیبال در سال 97 تیم های سایپا و پیکان تهران موفق به پیروزی شدند اما هر دو نماینده شهر ارومیه برابر رقبا شکست خوردند.

1 اسفند 1397

وقتی ماهی ها طعمه تکنولوژی تشخیص چهره می شوند ، سریع ترین راه چاره شناسایی بیماری های خطرناک دریایی

به نظر می رسد تکنولوژی تشخیص چهره تنها برای نسان ها کاربرد ندارد و حتی حیوانات نیز با این تکنولوژی قابل رصد و ارزیابی هستند.

24 بهمن 1397

بازی سنگینی را با برد به خاتمه رساندیم

به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی جمعه شب در نشست خبری پس از دیدار پدیده و فولاد در مشهد اظهارکرد: مقداری تحت تاثیر حریف بودیم و نشد از فضاها استفاده نموده و در نیمه دوم شرایط بهتر شد و بازی خودمان را توانستیم ارائه کنیم.

17 بهمن 1397

همایش بین المللی نخبگان و سفیران فرهنگی موجب تقویت ارتباطات فرهنگی گردد

استاندار همدان با بیان اینکه همدان از گذشته تا امروز مرکز علم و فرهنگ بود، ابرازامیدواری کرد برگزاری همایش بین المللی نخبگان و سفیران فرهنگی در استان باعث تقویت ارتباطات فرهنگی بین ایران و همدان و سایر کشورها گردد.

16 بهمن 1397

احتیاج به مدرن شدن شیوه های جمع آوری و دفن زباله، راه اندازی واحد تبدیل زباله تر به کمپوست

استاندار اردبیل بر بازیافت اصولی و بهداشتی زباله تأکید و توضیح داد: برای تمام مراحل فراوری، تفکیک، جمع آوری و دفن زباله باید از شیوه های مدرن و به روز استفاده گردد.

3 بهمن 1397

لزوم همکاری دستگاه ها برای بهره برداری از کارخانه سیمان دهلران

به گزارش خبرنگاران، قاسم سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در جلسه اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: بیش از یک دهه از شروع عملیات اجرایی احداث کارخانه سیمان دهلران می گذرد ولی هنوز به بهره برداری نرسیده است.

3 دی 1397

روس ها جای ایران را در اروپا می گیرند

روسیه از سپتامبر نفت بیشتری صادر خواهد نمود و صادرات بالاتر به اروپا را که وارداتش از ایران را کاهش داده، هدف خواهد گرفت.

15 آذر 1397

بیست و سومین کنگره گیاه پزشکی ایران در گرگان شروع به کار کرد

به گزارش خبرنگاران، کامران رهنما ظهر دوشنبه در کنگره گیاه پزشکی ایران، با اشاره به شروع فعالیت بیست و سومین دوره این کنگره به میزبانی گرگان، اظهار کرد: این همایش ملی که از امروز پنجم شهریور ماه در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان...

7 آبان 1397

پنجاه و یکمین نشست معاونان آموزشی دانشگاه ها برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، پنجاه و یکمین نشست سراسری معاونان آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روزهای شنبه و یکشنبه 10 و 11 شهریور ماه در دانشگاه بوعلی سینای همدان برگزار می گردد.

30 مهر 1397

محجوب از پاسخ های وزیر نفت قانع شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از پاسخ های وزیر نفت درباره سوالی مبنی بر آتش سوزی پالایشگاه ها قانع شد.

2 مهر 1397

42 درصد انرژی های شرکت توزیع برق اصفهان در صنعت استفاده می گردد

به گزارش خبرنگاران حمید علاقه مندان پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در مجموعه معاونت بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان اصفهان برگزار گردید، گفت: شرکت توزیع برق استان اصفهان بزرگترین شرکت توزیع برق مرکزی کشور و سومین شرکت توزیع...

2 مهر 1397