هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد

به گزارش خبرنگاران، سید محمد علی افشانی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی سخن می گفت، با اشاره به بازدید ماه قبل خود از این پروژه مهم عمرانی، میزان پیشرفت عملیات اجرایی طی یک ماه گذشته را قابل ملاحظه دانست و ابراز امیدواری کرد بن بست شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی، نهایتا تا خاتمه مهرماه سال جاری گشایش یابد.

هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد

وی همچنین با اشاره به ازسرگیری مجدد عملیات اجرایی پروژه هایی از قبیل تونل- زیرگذر امتداد خیابان استاد مشخص و زیرگذر کوی نصر طی ماه های اخیر، از کوشش مدیریت شهری برای فعال سازی حداکثری کارگاه های عمرانی و تکمیل پروژه های نیمه تمام اطلاع داد و در عین حال یادآور شد به انتها رسیدن طرح های نیمه تمام عمرانی با توجه به محدودیت منابع مالی و بدهی 55 هزار میلیارد تومانی به پیمانکاران، براساس اولویت بندی انجام گردیده صورت می پذیرد.

به گفته شهردار تهران، پروژه های خاص و آن دسته از طرح هایی که پیشرفت فیزیکی بیشتری دارند، از اولویت بالاتری برای تکمیل و بهره برداری برخوردار هستند و هدف از اولویت بندی پروژه های عمرانی نیز کاهش اختلال در فضاهای شهری و همچنین بهره مندی هرچه سریعتر شهروندان از مواهب این قبیل طرح ها است. به این ترتیب می توان گفت در حال حاضر هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد و برای تمام آنها تصمیم گیری لازم صورت پذیرفته است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هیچ پروژه عمرانی بلاتکلیفی در شهر وجود ندارد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید