ادامه بزرگراه صیاد شیرازی به ارتش ابتدای مهر بازگشایی می گردد

به گزارش خبرنگاران، حبیب اله تاجیک اسماعیلی ظهر سه شنبه در جلسه ستاد هماهنگی استقبال از مهر که با حضور مسئولین پلیس راهور، آموزش و پرورش، تاکسیرانی و اتوبوسرانی، معاونان، مدیران و شهرداران نواحی منطقه یک و دیگر اعضا برگزار گردید با بیان خبر فوق گفت : این مسیر از محورهای شریانی درجه اول منطقه یک تهران است که از خاتمهی بزرگراه شهید صیاد شیرازی تا بلوار شهید اوشانی به طول یک هزار و 800 متر و عرض 35 متر ادامه و در خاتمه به بزرگراه ارتش متصل می گردد و ترافیک محله های اراج، ازگل و شمال شرق تهران را بهبود می بخشد.

ادامه بزرگراه صیاد شیرازی به ارتش ابتدای مهر بازگشایی می گردد

شهردار منطقه یک تهران همچنین اتخاذ تدابیر ترافیکی برای روان سازی تردد وسایل نقلیه در مهرماه را وظیفه همه ارگان های مربوطه دانست و گفت: در مهر ماه حجم ترافیکی معابر افزایش می یابد که باید تدابیر لازم از جمله نصب تابلوها و علایم هدایت و رانندگی ، اجرای طرح های یکطرفه یا دو طرفه کردن معابر ، استقرار پلیس راهور در سطح شهر به خصوص در نقاط پر ترافیک و... اجرا گردد و وضعیت ترافیکی قابل کنترل گردد و شهروندان بتوانند فرزندان خود را با آرامش بیشتری به مراکز آموزشی برسانند. تاجیک اسماعیلی استقرار دو منطقه پلیس راهور در منطقه یک را از دیگر اقدامات موثر در ساماندهی ترافیکی شمال تهران دانست و گفت: محدوده منطقه یک به دلیل وسعت خود نیازمند استقرار نیروهای بیشتر راهور در منطقه است که بر همین اساس ساختمان جدیدی در غرب منطقه به پلیس راهور واگذار شد تا بتوانند با دو منطقه راهور ، 1 و 27 در شمال تهران فعالیت نمایند.

وی گفت: ترافیک محدوده شمیران به دلیل بافت کوچه باغی و تراکم بالای بارگذاری در این منطقه ، یکی از معضلات شهر تهران است که تنها با توسعه شبکه حمل و نقل ریلی قابل ساماندهی است که در این زمینه ،اقداماتی در خصوص ادامه خط سه مترو از تجریش به خط 10 و خیابان ولیعصر (عج) در حال آنالیز است .

منبع: خبرگزاری مهر

به "ادامه بزرگراه صیاد شیرازی به ارتش ابتدای مهر بازگشایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بزرگراه صیاد شیرازی به ارتش ابتدای مهر بازگشایی می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید